Już jutro startuje pierwsza kolejka 2 sezonu Polskiej Ligi Esportowej!

Już jutro startuje pierwsza kolejka 2 sezonu Polskiej Ligi Esportowej!

Po zakończeniu pierwszego sezonu Polskiej Ligi Esportowej na początku lipca tego roku, po sezonie wakacyjnym przyszedł czas na drugi sezon! Pierwsza kolejka staruje już jutro, a przez najbliższe dwa dni będziemy mogli obejrzeć zmagania drużyn biorących w niej udział.


Spotkaniem otwierającym 2 sezon PLE będzie mecz CS:GO, w którym mistrz 1 sezonu - PRIDE podejmie tomorrow.gg. Jego start zaplanowany jest na 18:00. Zaraz po tym starciu, obejrzeć będziemy mogli niezwykle dobrze zapowiadające się spotkanie drużyny INETKOX, o której powrocie było bardzo głośno. Więcej na jej temat przeczytacie klikając tutaj. Team z Izakiem w roli głównej zmierzy się z AGO Gaming! W meczu zostaną odkryte karty jeśli chodzi o team "koxów" - ich pełen skład nie jest bowiem na ten moment znany.


Drugiego dnia - we wtorek, emocji także nie zabraknie. Pierwszym spotkaniem tego dnia będzie starcie Check-Point Team z Izako Boars (dziki zastępują w nim Kinguin, które obecnie znajduje się na turnieju w USA). Ten mecz zaplanowany jest na godzinę 18:00. Następnie o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie SEAL Esports z Venatores. Na sam koniec - wisienka na torcie, czyli kolejny mecz Izako Boars, ale tym razem z Pompa Teamem.

Wszystkie spotkania zostaną zrelacjonowane przez znany nam duet, w którego skład wchodzi Izak oraz Easy. Wyjątej stanowić będzie mecz INETKOX z AGO Gaming w związku z udziałem komentatorów w spotkaniu po stronie pierwszej drużyny. Ten mecz skomentuje Adam ‘destru’ Gil. Wszystkie spotkania obejrzycie na kanale Twitch ESPORTNOW.

Drugi sezon PLE to także nowe intro, które obejrzycie poniżej. Teraz nie pozostało nam jednak nic jak tylko czekać na pierwsze spotkania. Będzie się działo!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.