150 tysięcy subskrypcji w 24h na nowo otwartym kanale!

150 tysięcy subskrypcji w 24h na nowo otwartym kanale!

O Lordzie Kruszwilu po raz pierwszy usłyszeliśmy rok temu, kiedy jego kanał zaczął rosnąć i zdobywać coraz większą popularność. Jakiś czas temu YouTuber zaczął nagrywać filmy wraz ze swoim Kamerzystą, który teraz założył swój własny kanał, przy okazji zdobywając aż 150 tysięcy subskrypcji w zaledwie 24 godziny!


Lord Kruszwil już od jakiegoś czasu w swoich filmach często wykorzystywał pomoc swojego kamerzysty, a nawet postanowił zaprosić go do występu w kilku filmach. W zeszłym tygodniu na kanale Kruszwila pojawił się film, w którym Lord zamienił się zadaniami właśnie ze swoim Kamerzystą, który przez jeden dzień żył jak znany YouTuber.


Kamerzyście najwyraźniej spodobała się taka rola, a kilka dni później to właśnie on sam wystartował ze swoim nowym kanałem. Pierwszy film na jego kanale pojawił się 9 lipca i trwa zaledwie minutę, jednak w ciągu 24 godzin pod nagraniem znalazło się aż 270 tysięcy wyświetleń. Dodatkowo Kamerzysta osiągnął jeszcze jeden sukces. Udało mu się przekroczyć próg 150 tysięcy subskrypcji w zaledwie 24 godziny. Jedyną osobą na polskim YouTube, której udało się zdobyć więcej subskrybentów w takim samym czasie była Mama Blowa, która próg 100k osiągnęła w 4 godziny, a w 24 godziny było to 158 tysięcy widzów.


Po 24 godzinach od pierwszego materiału na kanale pojawił się kolejny, który dotyczył wielkiego sukcesu Kamerzysty. Twórca skomentował całą sytuacje oraz uczciwie przyznał, że osiągnięcie jest jedynie zasługą Marka, a nie jego pracy. Kamerzysta poinformował nas także, że nie jest jeszcze pewny tego, jak wyglądać będzie przyszłość nowego kanału.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.