1001 odcinek LS - I co teraz?

1001 odcinek LS - I co teraz?

Wczoraj (04.02) na kanale Lekko Stronniczych pojawił się przez wielu wyczekiwany 1001 odcinek. Był to vlog informacyjny, w którym dowiedzieliśmy się, co Karol i Włodek zamierzają robić w przyszłości.


Karol będzie wrzucał filmy na kanał, który w przyszłości zmieni swoją nazwę (na nazwę nowego programu). Nie zdradził o czym on jednak będzie.


Włodek zamierza natomiast zrobić większą rzecz, która wymaga "troszkę więcej planowania". To właśnie dlatego projekt w internecie znajdzie się dopiero w okolicach połowy 2015 roku. Wszyscy są ciekawi co to takiego będzie.


Z odcinka można się również domyślać, że Karol i Włodek nie będą razem współtworzyć swoich programów. Przed nowymi filmikami na kanale można spodziewać się relacji z wyjazdu do Londynu w ramach projektu #lumiamusic (artykuł o projekcie znajdziecie klikając tutaj). Jest on na razie w trakcie montażu.


1001 odcinek obejrzycie poniżej. W 4:03 minucie, przez dosłownie ułamek sekundy, możecie zobaczyć grafikę być może zwiastującą nowy program Karola.Dla ułatwienia zdjęcie z 4:03 wrzucamy poniżej:


karol


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?