Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube

Serwis YouTube opublikował właśnie listę najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku. Obecność wielu z nich może was mocno zaskoczyć.


Poniższa lista oparta jest o oficjalny ranking zamieszczony na jednej ze stron giganta Google. Bazuje on na wyświetleniach oraz czasie, jaki spędzili użytkownicy na oglądaniu danego materiału. Znajduje się tam 10 obecnie najpopularniejszych trailerów gier na YouTube wraz z ich aktualną liczbą wyświetleń.

 

Miejsce 10: PES 2017 Mobile Launch Trailer - 8,5 mln wyświetleńJeszcze od czasów starej Javy, PES mógł się pochwalić naprawdę udanymi odsłonami swoich gier na urządzenia mobilne. Tak było też i w tym roku - i chociaż rozgrywka nie sprawia tyle frajdy w porównaniu z grą na konsoli, to zarówno dobre przyjęcie zwiastuna jak i samej gry można uznać za sukces.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.