Snapchaty YouTuberów! [LISTA]

Większość YouTuberów chce być jak najbliżej swoich widzów. Z tego też powodu, w ostatnim czasie, spora część YouTuberów zdecydowała się na bieżąco informować swoich fanów o tym, co robią w danej chwili. Robią to poprzez założenie konta na popularnej mobilnej aplikacji do wysyłania zdjęć z krótkim opisem - Snapchat. Zdjęcia, które zostają wysłane, dostępne są tylko przez określony czas. Ekipa APYnews.pl przygotowała dla Was alfabetyczną listę snapchatów YouTuberów.


LISTA:

20m2 - lukaszjakobiak
5 Sposobów na- piecsposobowna
Abstrachuje TV - abstrachuje
Ajgor Ignacy - ajgorignacy
Banshee - prawdziwazuzia
BatmanHD - Batkers
Blogodynka - blogodynka
Blowek - blowinio
ChocolateMilk - czomo
Covers - covers98
CTSG - ctsg87
Cyber Marian - cybermarianpl
Czarek Jóźwik (abstrachuje) - czarekj
Dealer - dolary_plyno
DeeJayPallaside - deejaypallaside
Disowskyy- disdisowskyy
Faki - fakisioab
Gimper - gimperowski
HayPad - haypadzik
Igor Mankut - igormankut
Isamu - isamuxbajceps

JDabrowsky - radarfoczek
Kaiko - kaikoarea
Kali - kaliabg
Kapitan Alien (That's Alien) - datguykarol
Karolek - thekaroleq95
Karol Paciorek - karolpaciorek
Karolina Pielesiak (szparagi) - k.pielesiak
Kosper - kosperek
Kuba Jankowski - kubajankowski
Kubson - kubsonpie
Krzysztof Gonciarz - kgonciarz
Lisie Piekło - lisiepieklo
Littlemooonster96 - littlemooonster
Mandzio - tojamandzio
Magia Y - magicofy
Mamiko - mamikoyoko
Masterczułek – prodezy
Matiax - matiaxwwa
Martin Stankiewicz - stankievitz
McAndyVlog - andymckiewicz
Misilia - misilia
Matt Olech - matt_olech
Monika Kołakowska - minqfit
Natalia Szymaniec (szparagi) - Nataliaa520
Naruciak – naruciakgaming
Nosia - nochybanietej
Nitrozyniak - thenitrozyniak
Nymfa - Nymfa_nymfix
Olciiak - olciiakyt
Poszukiwacz - wiemjak
Radosław Kotarski (Polimaty) - radekkotarski
Randall - randallmartinpl
Ravgor - ravgortv
Rembol - rembolofficial
ReZigiusz - rezigiusz
Robert Pasut (abstrachuje) - rpasut
Sadam - sadamprince
Sarusska - ssarusskayt
Sa Wardęga- sawardega
Serafin- serafintv
Sheo - realsheo
Sitr0x - sitr0x
SKKF - eskacz
Smav - smafko
Soweł - romantykmamonyk
Stuu - stuuofficial
TheNitroZyniak - thenitrozyniak

Thor - thorcik
Tofiki - wikuula24
Tivolt - tivolte
Twist26 - dobsonjestem
Vojtaz - vujtz
Wapniak- wapniakpolska
Wielmożny Igor - wielmozny

Wobec Obiektywu - olakonieczynska
Xvoir - prawdziwyvori
Yachostry - yachostry
Z Dupy - zdupy

Pamiętajcie, że nie wszystkie "snapy", które znajdują się na liście są nadal aktualne! Mimo wszystko, lista ta jest stale aktualizowana. Brakuje jakiegoś YouTubera? Napisz w komentarzu pod artykułem podając jego snapchata!

Ten artykuł nie byłby możliwy do napisania bez pomocy członków grupy "APYTeam - apynews.pl" Zachęcamy także Ciebie jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś do dołączenia do tej grupy. Zrobić to możesz klikając tutaj.


Bartłomiej Musiał

Brak opisu