Mają to! Drużyna Izaka wygrywa mecz o finał!

Dziś o po 18:30 rozpoczął się półfinałowy mecz drużyny Izaka, która zmierzyła się francuskim teamem na turnieju ASUS ROG Community Challenge Grand Finals. Polski zespół pokazał klasę i w świetnym stylu wygrał spotkanie 2:0!

SPRAWDŹ ILE WIESZ O IZAKU! KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO QUIZU.

Właśnie tym sposobem, już jutro zobaczymy nasz zespół - ROG IzakOOO, w finale turnieju. Polacy o 18:00 zagrają z zwycięzcą dzisiejszego meczu ROG Maikelele vs. ROG Luke, które zacznie się o 22:00.

izak_gra_pofinal

Wracając do dzisiejszego spotkania naszych, warto przejrzeć się dobrej grze Polaków. Pierwszą mapę - Cache, gładko wygrali 16:3. Drugą mapę - Cobblestone, wybraną przez Francuzów, początkowo przegrywali. Pod koniec pierwszej połowy zaczęli nadrabiać. Mimo słabego początku drugiej połowy, ostatecznie wyszli na prowadzenie i wygrali całe spotkanie 2:0! Gratulacje! Będziecie oglądali jutrzejszy finał?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.