Kolejna książka Red Lipstick Monster!

Kanały typu „beauty” wcale nie muszą być monotematyczne. Już od dłuższego czasu skutecznie pokazuje to Red Lipstick Monster. Nie tylko tworzy ciekawe i zróżnicowane materiały dla widzów, ale także przekłada całą swoją kreatywność na papier, wydając książki skierowane do szerszego grona odbiorców. Dlaczego używamy liczby mnogiej w odniesieniu do publikacji Ewy? Ponieważ już niedługo swojej premiery doczeka się kolejna książka Red Lipstick Monster, pt. „Tajniki DIY”!


Pierwsze dzieło w formie papierowej wydane przez twórczynię YouTube wywołało wielkie poruszenie, nie tylko wśród stałych widzów kanału. Niesamowita ilość sprzedanych egzemplarzy i ogrom osób, które postanowiły wziąć udział w spotkaniach autorskich na pewno były dla Ewy niezapomnianym przeżyciem. Kolejna książka Red Lipstick Monster ma duże szanse na powtórzenie sukcesu swojej poprzedniczki, pomimo różnicy w tematyce. Tym razem autorka skupiła się na tworzeniu produktów metodą DIY – Do It Yourself. Głównym założeniem tego projektu było jak największe zminimalizowanie kosztów i ilości pracy, które muszą zostać włożone w wykonanie projektów zaproponowanych w książce. Już wiadomo, że publikacja będzie zawierała aż 50 przepisów, z czego 32 kosmetyczne, 9 związanych z organizacją i przechowywaniem oraz 9 dotyczących własnoręcznego tworzenia gadżetów i prezentów dla swoich bliskich.
Kolejna książka Red Lipstick Monster w karierze nie będzie miała tylko jednej wersji, ponieważ już ruszyła pierwsza przedsprzedaż, z którą możecie zapoznać się na tej stronie. W tym przypadku możemy zamówić tytuł, który będzie zawierał 16 dodatkowych, wyjątkowych stron z m.in. szablonami czy gotowymi etykietami. Warto wspomnieć także, że ta edycja specjalna, w przedsprzedaży, kosztuje tylko 39 zł, czyli o 10 zł mniej, niż wynosi normalna cena książki. Na tym oczywiście nie kończą się niespodzianki, które przygotowała dla nas Ewa. W swoim filmie wspomina także o wspólnej inicjatywie z magazynem Glamour, którą poznamy już 20 października oraz podaje dokładną datę premiery swojej najnowszej książki, czyli 9 listopada. Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcia, które zapowiadały pracę nad „Tajnikami DIY”.


W końcu mogę uchylić rąbka tajemnicy! RLM zamyka się na tydzień w studiu by robić zdjęcia! 💋


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)


Uwaga, uwaga mogę już zdradzić tajemnicę! Strasznie się cieszę, że mogę tak szybko się nią z Wami podzielić! 😊😊😊 Jesienią tego roku wydaję drugą książkę! 📖 Pozwolę sobie jednak utrzymać w sekrecie jej tematykę! Ale, ale wcale nie będzie ona taka oczywista ;-) Co Wy na to? Wpadniecie na spotkania autorskie? 😘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)


Praca wre! Jeszcze dziś zdradzę Wam co od kilku miesięcy szykuję! ☺️ @adrianblachut @kas_biel @dailyround @wkostoglu @maciejcioch


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster)

W najnowszym materiale na kanale Ewy został nam również pokazany krótki filmik, który kręcony był podczas siedmiodniowej sesji fotograficznej. Zrobione w jej trakcie zdjęcia będą idealnym dopełnieniem dla tekstu w nowej książce Red Lipstick Monster. Jednak najważniejszą informacją dla fanów papierowej wersji wszystkich pomysłów twórczyni YouTube jest fakt, że już teraz znamy daty i miejsca spotkań autorskich. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje oraz linki do wydarzeń na Facebooku. Koniecznie się z nimi zapoznajcie!


9.11. Katowice [link]


13.11. Wrocław [link]


15.11. Gdańsk [link]


24.11. Warszawa [link]


A czy Wy również niecierpliwie czekacie na premierę "Tajników DIY?". A może wybieracie się na spotkanie autorskie? Piszcie w komentarzach!